>> English
žádný přebal 
Jana Večerníková
Polní 359
460 01 Liberec

Jmenuji se Jana Večerníková a bydlím v Liberci. Se sbíráním čajových přebalů jsem začala v prosinci 2009.

Že se někdo věnuje sbírání čajových přebalů jsem zaregistrovala asi o rok dřív. Nejdřív mi to přišlo docela komické. Asi hlavně proto, že moje představy o čajích byly omezené na Pickwick a Teekanne. Ale od té doby se hodně změnilo, sbírání mě zcela pohltilo a k mé radosti i spoustu lidí v mém okolí.

Moje sbírka čajových přebalů se každým dnem rozrůstá a zásluhu na tom má moje sestřička s přítelem, liberecké i jablonecké kolegyňky i kolega, přátelé z Liberce, Turnova a vlastně celé republiky, ostatní sběratelé prostřednictvím výměn a určitě v neposlední řadě můj opravdu plně podporující přítel, který mé sbírce vyrobil tyto stránky. Všem vám veliký dík a až budete listovat sbírkou, může vás těšit pocit, že jste se o ni zasloužili.

Pro kolegy sběratele je určena kategorie VÝMĚNA. Jsou zde všechny čajové přebaly určené na výměnu, kterých mám víc a na rozdíl od čajů ve sbírce, ve výměně nejsou poškozené, ale jen čisté a odborně otevřené čaje. Pro poškozené čajové přebaly je rubrika zvlášť a občas se tu najdou poklady, které jsem bohužel dostala poškozené a já nemám to srdce je vyhodit, ale třeba se najde někdo, kdo to neřeší a bude za ně rád. Pokud vás nějaké přebaly zaujaly, vybírejte,postup je stejný, jako když objednáváte zboží v internetovém obchodě (více v informacích Jak nakupovat).

Pokud sbíráte čajové visačky, propisky nebo známky a můžete za ně nabídnout čajové přebaly, moji nabídku najdete v kategorii OSTATNÍ SBĚRATELSTVÍ. Pokud sbíráte cokoliv jiného a rádi byste vyměnili za čajové přebaly, taky mě můžete kontaktovat a dohodneme se, jsem připravená cokoliv začít sbírat na výměnu.

A pokud už máte vybráno, chcete mi pochválit sbírku nebo mě třeba opravit v nějakém řazení, můžete psát do diskuze (připravuje se!) nebo přímo na e-mail: vecer@prebaly.cz.


Kontaktní formulář pro Vaše problémy a připomínky

Čekáme na Vaše problémy a připomínky, které by pomohly zlepšit chod a použitelnost našeho obchodu.

Přejeme příjemný nákup

Vyplňte následující kontaktní informace!
* povinná informace

*
*

zpět